Prisijunk prie savo LOVEBOX
Informacija

  Pristatymas

  AKCIJA - NEMOKAMAS pristatymas!


  LOVEBOX.LT prekių pristatymo įsipareigojimai ir sąlygos

  ·        Visiems LOVEBOX.LT užsakymams taikomas 3€ pristatymo mokestis kurjeriu tiesiai į namus arba darbo vietą ar kitą Jums patogų adresą, visoje Lietuvoje.  Arba prekes atsiimant POST24 terminaluose.

        Klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius), Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką:

  1.      nuo 08.00 iki 14.00 val.;

  2.      nuo 14.00 iki 18.00 val.;

  3.      nuo 18.00 iki 22.00 val.;

  ·        Visi LOVEBOX.LT užsakymai klientams pristatomi per 1-10 darbo dienų. Išimtiniais atvejais užsakymo terminas gali pailgėti papildomai 1-2 darbo dienomis, tačiau apie tokią išimtį LOVEBOX.LT atsakingas asmuo informuoja telefono arba e-paštu.

  ·        Jūs visada galite derinti Jums patogų pristatymo terminą. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą, Jūs manote, kad negalėsite tuo metu būti vietoje, todėl susisiekę su kurjeriu, arba LOVEBOX.LT darbuotoju e-paštu: info@lovebox.lt, ar telefonu 620 76012, galite pakoreguoti pristatymą, į Jums patogią datą.

  ·        Visos LOVEBOX.LT prekės pristatomos naudojantis kurjerio paslaugomis, tai garantuoja greitą ir kokybišką pristatymą.

  ·        Apie pristatymą kurjeris iš vakaro informuoja SMS žinute, pristatymo dieną prieš atvykstant informuoja skambučiu.

  ·        Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

  ·        Savo užsakymo būseną galite stebėti prisijungę prie LOVEBOX.LT internetinės svetainės.

  ·        Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

   

  SVARBU: Prekių pristatymo metu, BŪTINAI, patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas ir be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktu pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai defektuota prekę. Informuokite LOVEBOX.LT darbuotojus e-paštu: info@lovebox.lt , arba telefonu: 620 76012, Jums bus suteikta pagalba ir siunta išsiųsta iš naujo.